مسجدولی عصر(عج) محمدآباد ابوزیدآباد

مسجدولی عصر(عج) محمدآباد ابوزیدآباد

ای پیامبر بگو پروردگار من به اجرای عدالت امر کرده و اینکه روی به مساجد کنید و خدای را در کمال اخلاص بخوانید .
"سوره اعراف آیه 29"
------
سلام و درود خداوند بر شما خوانندگان عزیز هدف از ایجاد این وبلاگ ترویج فرهنگ صحیح اسلامی است این وبلاگ برای نشان دادن زحمات شبانه روزی اعضای کانون فرهنگی هنری مسجدولی عصر محمدآباد ابوزیداباد است که در راستای ترویج فرهنگ و هنر اسلامی تلاش میکنند طراحی شده است.
*******
ایمیل:sajjad91422@gmail.com
شماره تماس:09138891422

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

۳ مطلب در آبان ۱۳۹۳ ثبت شده است

سلام خدمت همه دوستان عزیز که سری به وبلاگ مسجد میزنید امـــــــــــا بدون نظر میان ومیرید.

از اون روزی که وبلاگ شروع به کار کرد فکر میکردم این وبلاگ در حد تیم ملی وزنه برداریه چون هیچکی نظر نمیداد تا این که به لطف خدا، چند روزه دوستان چه خصوصی چه عمومی نظراتی میدن که حالا فهمیدیم در حد تیم محلی..... هم نیستیم.

البته این وبلاگ چون بیشتر جنبه اطلاع رسانی درمورد فعالیت مسجد داره نمیشه مثل بعضی وبلاگ ها از....گرفته تا.... مطلب گذاشت.

راهنما: جا های خالی(....) را به سلیقه خودتان پرکنید.!!

 در بعضى از هیأت هاى مذهبى مصیبت هایى خوانده مى شود که مستند به مقتل معتبرى نیست و از هیچ عالم یا مرجعى هم شنیده نشده است و هنگامى که از خواننده مصیبت از منبع آن سؤال مى شود، پاسخ مى دهند که اهل بیت(علیهم السلام) اینگونه به ما فهمانده اند و یا ما را راهنمایى کرده اند و واقعه کربلا فقط در مقاتل نیست و منبع آن هم فقط گفته هاى علما نمى باشد بلکه گاهى بعضى از امور براى مدّاح یا خطیب حسینى از راه الهام و مکاشفه مکشوف مى شود، سؤال من این است که آیا نقل وقایع از این طریق صحیح است یا خیر؟ و در صورتى که صحیح نباشد، تکلیف شنوندگان چیست؟   

نقل مطالب به صورت مزبور بدون اینکه مستند به روایتى باشد و یا در تاریخ ثابت شده باشد، وجه شرعى ندارد مگر آنکه نقل آن به عنوان بیان حال به حسب برداشت متکلّم بوده و علم به خلاف بودن آن، نداشته باشد و تکلیف شنوندگان نهى از منکر است به شرطى که موضوع و شرایط آن نزد آنان ثابت شده باشد.

منبع:استفتائات رهبری،احیاء مناسبتهای دینی،سوال1446 @جهت مطالعه بیشتر کلیک کنید%