مسجدولی عصر(عج) محمدآباد ابوزیدآباد

مسجدولی عصر(عج) محمدآباد ابوزیدآباد

ای پیامبر بگو پروردگار من به اجرای عدالت امر کرده و اینکه روی به مساجد کنید و خدای را در کمال اخلاص بخوانید .
"سوره اعراف آیه 29"
------
سلام و درود خداوند بر شما خوانندگان عزیز هدف از ایجاد این وبلاگ ترویج فرهنگ صحیح اسلامی است این وبلاگ برای نشان دادن زحمات شبانه روزی اعضای کانون فرهنگی هنری مسجدولی عصر محمدآباد ابوزیداباد است که در راستای ترویج فرهنگ و هنر اسلامی تلاش میکنند طراحی شده است.
*******
ایمیل:sajjad91422@gmail.com
شماره تماس:09138891422

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

۸ مطلب در فروردين ۱۳۹۴ ثبت شده است

طبق روایات رسیده از ائمه معصومین(ع) اکثریت مطلق یاران خاص و انصار حضرت حجت(عج) را جوانان تشکیل می‌دهند، آری! همان ‌گونه که جوان مظهری از نشاط، شادی، طراوت، معنویت، محبت، تلاش و معرفت است، حکومت حضرت مهدی(عج) نیز عرصه درخشش جوانان خواهد بود و این نشاط و شادی در سطح جهان گسترده خواهد شد.
درباره اینکه چرا جوانان بیشترین تعداد یاران حضرت حجت(عج) را تشکیل می‌دهند باید گفت، چون نسل جوان از فطرت دست نخورده و سرشت پاکی بهره‌مند است، در طول تاریخ همواره از حرکت‌های اصلاحی و دینی استقبال و حمایت کرده است.
این امر در همان ابتدای آغاز رسالت پیامبر(ص) و پیش از آشکار شدن رسالت ایشان با لبیک گفتن جوانان به دعوت حق به منصه ظهور رسید و پیغمبر(ص) نیز با سپردن کارهای مهم به جوانان به مقام جوان ارج نهاد، این رویه در زمان امامان معصوم(ع) نیز ادامه یافت به گونه‌ای که جوانان نقش و جایگاه مهمی در اشاعه و ترویج معارف شیعی داشتند.
نمونه ملموس‌تر آن حضور پرشور و پویای جوانان مسلمان در تمام مراحل انقلاب اسلامی بود که با حضور حماسی، از جان خود در راه رشد، بالندگی و پیروزی انقلاب مایه گذاشتند و بی‌شک می‌توان ادعا کرد که اگر حضور چشمگیر و حماسی جوانان در انقلاب اسلامی ایران نبود، امروز سرنوشت انقلاب و جایگاه آن معلوم نبود.

البشارت که عیان مهر فروزان آمد        ظاهر از پرده ی عصمت رخ جانان آمد
 
سر زد ازبرج نبوت مه رخشنده ی دین    روشن از نور رخش عالم امکان آمد
 
دختر ختم رسل هادی کل ،شاه سبل    از پسرده عیان چون مه کنعان آمد
 
دسته دسته ملک از عالم بالا بزمین         بهر دیدار رخش خرم وخندان آمد
 
عزت وفضل وشرافت بنگر زامر خدا     سوی زهرا زجنان حوری وغلمان آمد
 

نمایشنامه پس از غروب شب شهادت حضرت فاطمه درمهدیه حضرت ابوالفضل العباس محمدآباد برگزارشد که مورد استقبال زیادمردم قرارگرفت

عکس هابه ترتیب اجرای برنامه

بقیه ی عکس هادر ادامه مطلب